Linola

Linola Shampoo kuiva või atoopilisele dermatiidile kalduta peanaha korral

Linola Shampoo on spetsiaalselt välja töötatud peanaha ja juuste säästvaks puhastamiseks kuiva, tundliku ja atoopilisele dermatiidile kalduva naha korral.

Linola Shampoo kuiva või atoopilisele dermatiidile kalduta peanaha korral

Linola Shampoo on spetsiaalselt välja töötatud peanaha ja juuste säästvaks puhastamiseks kuiva, tundliku ja atoopilisele dermatiidile kalduva naha korral.
Tundliku või kuiva peanaha korral süvendab juuste pesemine sageli sügelust, punetust, kuivust ja pingetunnet.
Kliinilised uuringud on tõestanud, et Linola Shampoo sobib suurepäraselt sellise naha vajadustele.
♦    Tänu pesuainete spetsiaalsele koostisele (nt glükoosipõhisus) puhastatakse peanahka ja juukseid eriti õrnalt ja säästvalt.
♦    Naha pehmuse ja kahjulike ainete ning bakterite tõrjumiseks vajalikku naha kaitsekihti koos selle rasukihi ja struktuurilipiididega säästetakse, sest rasu eemaldatakse tunduvalt vähem kui tavalise šampooni puhul.
♦    Loomulikud niiskuse reguleerijad ja linoolhape, mis on terve naha oluliseks elemendiks, kaitsevad peanaha kuivuse ja ärrituse eest.
♦    Toode ei sisalda iseenesestmõistetavalt värvi-, lõhna- ja säilitusaineid.
Seetõttu võite kasutada Linola Shampood tavapärasel viisil, st ka iga päev.

Sealjuures tuleks jälgida, et duši- või vannivesi ei oleks liiga kuum, sest see oleks nahale ja juustele lisakoormuseks. Ideaalne veetemperatuur on 32° - 36° C.


Maha ja juuste kuivus

Selleks, et me ei kaotaks naha kaudu liigselt niiskust, on nahal loomulik kaitsekiht. See koosneb nahal olevast õhukesest rasukihist ja linoolhapperikastest nahalipiididest, mis asuvad sarvrakkude vahel ja seovad neid üksteisega elastselt. Nii saab tekkida tellis- kivimüüri sarnane struktuur, kus bakteritel ja kahjulikel ainetel ei ole mingit võimalust nahka tungida.
Kui nahalipiidid aga näiteks liiga sagedase pesemise, duši all käimise või ujumisega eemaldatakse või kui neid ei teki piisaval hulgal, nt vana naha ja atoopilise dermatiidi korral, eralduvad sarvrakud teineteisest ning naha kaitsekiht muutub auklikuks.
Olenemata sellest, kas tegemist on sisemise või välise põhjusega, on tagajärg alati ühesugune - kuiv, kestendav ja rabe nahk, mis kaldub põletikele, sügelusele ja ekseemidele.

Naha kaitsmiseks kaitsekihi kahjustumise ning rasu- ja niiskusepuuduse eest on säästev hooldus vältimatu.